Naujienos‎ > ‎

NŠP - ne tik katalikams

NŠPinfo.lt redaktorė paskelbė 2012-07-10 06:29

Straipsnio autorė - katalikė, ištekėjusi už agnostiko, kalba apie tai, kad NŠP privalumai turi būti prieinami kiekvienai moteriai ir kiekvienai porai.

Kontraceptikai priskiriami prie pirmosios grupės karcinogenų, galinčių sukelti krūties, kepenų, gimdos kaklelio vežį - nenoriu, kad jo išvengtų tik katalikės.

Hormoninė kontracepcija sukelia daug pakitimų moters organizme, dėl kurių gali būti sunku pastoti - noriu, kad šis širdies skausmas aplenktų visas poras.

Kai kurios moterys vartoja kontraceptikus, nes turi ginekologinių problemų, tačiau su gydytojo - NaProTechnologijos specialisto pagalba jos gali gauti iš tiesų veiksmingą gydymą, ne vien slopinantį ligos simptomus. Manau kiekviena moteris to nusipelno.

Daugelis moterų nenori vartoti kontraceptikų, tačiau nemato kitos išeities. Per visą ciklą moteris vaisinga vos apie 100 valandų, o sintetiniai hormonai organizmą veikia nuolat kiekvieną dieną. Noriu, kad kiekviena moteris žinotų, jog ji neprivalo taikstytis su papildomomis išlaidomis ir šalutiniu poveikiu ir kad NŠP efektyvumas siekia 97 - 99 proc.

Bendroje JAV populiacijoje išsiskiria apie 50 proc. porų, tarp naudojančių NŠP šis skaičius tesiekia 1 proc. Galima sakyti, kad NŠP praktikuoja tik labai religingos poros, kurios nepripažįsta skyrybų, tačiau tai nepaaiškina, kodėl NŠP naudotojai patiria didesnį seksualinį intymumą, pagarbos sau ir sutuoktiniui augimą, pagerėjusį bendravimą su partneriu, didesnį pasitenkinimą lytinių santykių kokybe.

Kai moteriai vyksta ovuliacija, ji nori save dovanoti savo vyrui, o jos išskiriami feromonai sukelia vyro troškimą save dovanoti jai. Pastebėjau, kad negalėdami to daryti fiziškai, mes su vyru dovanojame save vienas kitam emociškai. Buvo daug kartų, kai mes būtume mylėjęsi, jei būtume galėję, tačiau susilaikėme tą savaitę ir tuo metu patyrėme pačius giliausius mūsų pokalbius, pasidalijimus.

Man NŠP - tai pagarbos sau ir sutuoktiniui mokykla. Aš išmokau žvelgti į savo kūną kaip į kažką gero ir nuostabaus, o ne kaip į naštą, kurios reikia atsikratyti vaistais. Tai sustiprino mano savigarbą. Mano vyras taip pat mokosi mylėti mane tokią, kokia esu, neleisdamas man rizikuoti dėl šalutinio kontracepcijos poveikio. Jaučiu, kad galiu juo pasitikėti visa savimi - tiek fiziškai, tiek emociškai, nes mes apsisprendėme verčiau paaukoti galimybę mylėtis kada panorėjus, nei dalį manęs. Tai kuria stiprią draugystę ir nuostabius lytinius santykius. Jis gerbia mano moteriškumą, t.y. jis gerbia tai, kas aš esu. Aš nenoriu, kad stiprias šeimas turėtų tik katalikai - noriu to kiekvienai porai.

Jei aš kalbėčiau apie katalikų doktriną, žmonėms susidarytų įspūdis, jog NŠP skirtas tik katalikams, bet taip nėra. NŠP skirtas kiekvienai moteriai, norinčiai tikrų atsakymų apie savo ginekologines bėdas, visiems, kurie nori savo šeimos dydį planuoti efektyviai be žalingo šalutinio poveikio ir kurie nori atgaivintos draugystės bei gilaus intymumo su savo sutuoktiniu (-e). NŠP skirtas kiekvienai, kuri nori patirti laisvę ir džiaugsmą būti mylima tokia, kokia yra, dėl to, kokia yra.


Kviečiame skaityti visą straipsnį anglų kalba.
Comments