NŠP mokymas Lietuvoje

NŠP mokymai naudotojams

Vilniuje

Simptoterminio metodo Sensiplan mokymai poroms ir pavieniams asmenims (galima dalyvauti ir be partnerio, bet labai rekomenduojama abiems)

Mokymus veda NŠP metodo „Sensiplan“ mokytoja Elena Kosaitė-Čypienė. Pokalbį vyrų grupėje moderuoja Kęstutis Čypas.

Mokymų programa: Lytinė anatomija, fiziologija, hormoninė sistema. NŠP moraliniai aspektai, privalumai ir trūkumai. Vaisingumo požymiai. „Sensiplan“ metodo taisyklės ir praktinių atvejų analizė.

Prieš mokymus rekomenduojama papildoma medžiaga: „Natūralu ir patikima“: Praktinis vadovas ir Pratybų knyga. Įsigyti galima: www.knygos.lt arba www.patogupirkti.lt.

Registracija (porai pakanka vienos registracijos)

Kaina skelbiama registracijos anketoje (priklauso nuo mokymų formato, dalyvaujant vienam asmeniui kaina tokia pati kaip porai).

Daugiau informacijos: ekosaite@gmail.com, +37061484294

Vilniaus arkivyskupijos šeimos centras

Aušros vartų g. 12, Vilnius

NŠP mokymai ir konsultacijos

Daugiau informacijos: info@vasc.lt, +3706 2698 386

Individualios NŠP konsultacijos

NŠP simptoterminio metodo mokytoja Jovita Barisevičienė (interviu: 1, 2)

Daugiau informacijos: jovitabariseviciene@gmail.com, +37067646862

Nuotoliniai simptoterminio metodo mokymai porai

NŠP mokytoja Marija Šmitienė

Trukmė: 3-4 pamokos po 1 val.

Programa: I pamoka. Vyro ir moters vaisingumas, anatomija. NŠP privalumai. Simptoterminio metodo apžvalga. Temperatūros stebėjimas. II pamoka. Gimdos kaklelio gleivių stebėjimas. Gimdos kaklelio anatomija. Užduotys. III pamoka. Kitų požymių stebėjimas ir vertinimas. Spręstų užduočių apžvalga. Vaisingumo pažinimas ir sveikata. IV pamoka (pagal poreikį). Klausimai – atsakymai. Asmeninio atvejo apžvalga.

Į mokymų kainą įeina teoriniai mokymai, uždavinių sprendimas, mokymų konspektas, konsultacijos taikant metodą praktikoje pirmajį pusmetį.

Daugiau informacijos: m.smitiene@gmail.com, +37067698019

Vaisingumo pažinimo mokymai

Vaisingumo pažinimo mokytoja ir programos "Dvylika savaičių geresnių santykių link" vadovė Ingrida Radėnė (video) siūlo išmokti pažinti savo kūną, savo vaisingumo procesus ir remiantis šiomis žiniomis tvarkyti savo gyvenimą, kurti ir stiprinti tarpusavio ryšį.

Daugiau informacijos: ingrida.radene@gmail.com


Kaune

Kauno arkivyskupijos šeimos centras

Papilio g. 5, I a, Kaunas

Simptoterminio metodo mokymai ir asmeninės konsultacijos

Vedėjos: NŠP mokytoja akušerė Vilija Šlopšnienė, NŠP mokytoja Aistė Ruzgienė

Trukmė: 3 seminarai po 3 val.

Programa: I seminaras. Žmogaus vaisingumas: anatomija ir fiziologija. NŠP metodai, jų privalumai. Moraliniai ir psichologiniai NŠP aspektai. Vaisingumo ženklų stebėjimas ir žymėjimas. Bazinė kūno temperatūra. Gimdos kaklelio gleivės. II seminaras. Simptoterminis metodas. Vaisingumo ženklų vertinimas. Simptoterminio metodo atvejų analizė. Asmeninės konsultacijos. III seminaras. Simptoterminio metodo atvejų analizė. Asmeninės konsultacijos. Šeimos liudijimas.

Būtina išankstinė registracija seimos.c@kaunoarkivyskupija.lt arba (8 37) 20 75 98. Pradžia – tik susirinkus pilnai grupei.

Kreitono modelio sistemos pristatomoji paskaita (grupinė arba privati, esant poreikiui – nuotoliniu būdu)

Trukmė: 1:30 val.

Vaisingumo pažinimo Kreitono modelio sistemos mokytoja Ingrida Vuosaitytė (interviu).

Paskaitos turinys: Kas yra FertilityCARE ir NaProTECHNOLOGIJA? Moters ir vyro anatomijos ir fiziologijos pagrindai, vaisingumas. Kreitono modelio sistemos pristatymas ir apžvalga. Išvados.

Jei moteris ar pora nusprendžia, kad nori pradėti šeimos planavimo programą arba NaProTECHNOLOGO programą, tam, kad gautų pradinę informaciją ir medžiagą, turi registruotis į įvadinę paskaitą. Jos metu įsigyjama dalijamoji medžiaga bei aptariamas tolimesnis individualių susitikimų grafikas.

Pagrindinis tvarkaraštis po įžanginės paskaitos: pirmi 4 susitikimai vyksta kas 2 savaites, penktas susitikimas paskiriamas po mėnesio, likę 3 susitikimai – kas tris mėnesius. Vėlesnius susitikimus rekomenduojama organizuoti kas 6-12 mėnesių arba, priklausomai nuo konkrečios situacijos, pagal individualius poreikius. Susitikimai galimi nuotoliniu būdu. Kilus klausimų ar neaiškumų bendravimas vyksta ir tarp susitikimų.

Registracija: info@naprotechnologija.lt, i.vuosaityte@gmail.com, +37067059669

Panevėžyje

Panevėžio vyskupijos šeimos centras

Marijonų g. 24, Panevėžys

Simptoterminio metodo mokymai

NŠP mokytoja Jūratė Šaumanienė

Trukmė: 5 susitikimai

Programa (PDF): I susitikimas. Žmogaus lytiškumas. Vyro bei moters vaisingumas ir galimybė jį pažinti. Praktinės užduotys. II susitikimas. Šiuolaikiniai NŠP metodai. Jų taikymas praktikoje. I d. Praktinės užduotys. III susitikimas. Šiuolaikiniai NŠP metodai. Jų taikymas praktikoje. II d. Praktinės užduotys. IV susitikimas. Asmeninių atvejų analizė. Praktinės užduotys. V susitikimas. Supervizija.

Daugiau informacijos: pvscentras@gmail.com, 45 507791, +37068484402

Šiauliuose

Žemaitės g. 71, Šiauliai

Paskaitos apie NŠP

Edita Gulbinienė

Kitose Lietuvos vietose

Apie individualias NŠP mokytojų konsultacijas teiraukitės artimiausiame vyskupijos ar dekanato šeimos centre. Nesant tokių konsultacijų galimybės jūsų gyvenamoje vietovėje kviečiame rinktis nuotolinius NŠP mokymus (žr. aukščiau).

NŠP mokytojų rengimas ir tobulinimasis

Literatūra apie NŠP mokymą Lietuvoje